imp3.pl

Sarius - Wiking (prod. Gibbs)

Czas trwania: 2:57
Data dodania:2018-08-12 12:00:27

Sarius - Wiking (prod. Gibbs) Pobierz Mp3 lub Video

Sarius - Wiking (prod. Gibbs) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 6177 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Przebój Sarius - Wiking (prod. Gibbs) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 13. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Sarius na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1291 razy), ilość wyświetleń (6177 razy) oraz miejsce w rankingu (26).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 13 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Wiking (prod. Gibbs) dostał ocenę na poziomie 6.15 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Sarius - Wiking (prod. Gibbs) zajmuje właśnie 26 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2024-03-04 21:14.

Kawałek Sarius - Wiking (prod. Gibbs) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-12 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 6177 wyświetleń. W czasie 2164 dni od dodania, numer został pobrany już 1291 razy. 13 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 5 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!