imp3.pl

Alan Walker - The Spectre

Czas trwania: 3:27
Data dodania:2017-11-30 21:46:21

Alan Walker - The Spectre Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Alan Walker - The Spectre masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 15 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Alan Walker ma duże powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (606 razy), ilość wyświetleń (6945 razy) oraz miejsce w rankingu (18).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym utworze.

Szlagier o nazwie Alan Walker - The Spectre dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 6945 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 15 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie The Spectre dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Alan Walker - The Spectre zajmuje właśnie 18 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2024-06-08 18:37.

Alan Walker - The Spectre mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 6945. W czasie 2419 dni od dodania, przebój został pobrany już 606 razy. 15 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!