imp3.pl

Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer

Czas trwania: 3:20
Data dodania:2017-12-14 18:48:47

Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier o tytule Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer dostał się już do serca niejednej osoby. 8971 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 24 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Gromee może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (802 razy), ilość wyświetleń (8971 razy) i miejsce w rankingu (12).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 24 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Without You (Audio) ft. Lukas Meijer uzyskał finalnie ocenę na poziomie 8.33. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer zajmuje właśnie 12 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2024-04-26 12:12.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas utwór zanotował jedynie 4 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.

Nutkę Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Gromee - Without You (Audio) ft. Lukas Meijer mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-14 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 8971 wyświetleń. W czasie 2383 dni od dodania, utwór został pobrany już 802 razy. 24 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!