imp3.pl

chillwagon - chillwagon

Czas trwania: 1:59
Data dodania:2018-08-26 16:18:45

chillwagon - chillwagon Pobierz Mp3 lub Video

Utwór o tytule chillwagon - chillwagon dostał się już do serca niejednej osoby. 7858 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas utwór zanotował jedynie 2 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 8 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. chillwagon na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (941 razy), ilość wyświetleń (7858 razy) oraz miejsce w rankingu (20).

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena chillwagonkształtuje się w tej chwili na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 20 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez chillwagon. 2023-12-29 05:20 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

chillwagon - chillwagon mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-26 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 7858 wyświetleń. W czasie 2150 dni od dodania, kawałek został pobrany już 941 razy. 8 – tylu fanów postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój chillwagon - chillwagon masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!