imp3.pl

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video)

Czas trwania: 3:07
Data dodania:2019-09-26 13:15:55

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Someone You Loved uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video) pojawia się teraz na pozycji 7 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2024-07-03 21:33.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2019-09-26 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 14168. Na dodatek na przestrzeni 1754 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 3943 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Numer Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Lewis Capaldi może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (3943 razy), ilość wyświetleń (14168 razy) i miejsce w rankingu (7).

Numer pod tytułem Lewis Capaldi - Someone You Loved (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 14168 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!