imp3.pl

KORTEZ - Hej Wy [VIDEO]

Czas trwania: 4:19
Data dodania:2018-09-21 14:20:43

KORTEZ - Hej Wy [VIDEO] Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

KORTEZ - Hej Wy [VIDEO] mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2018-09-21 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 7844. Plik jest w naszym serwisie już od 2124 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 428 pobrań. 5 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

KORTEZ - Hej Wy [VIDEO] od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 7844 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 5 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Hej Wy [VIDEO] uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 19 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Hej Wy [VIDEO]. 2024-06-28 02:04 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Utwór KORTEZ - Hej Wy [VIDEO] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 5. Jest to duża liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. KORTEZ zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (428 razy), ilość wyświetleń (7844 razy) oraz miejsce w rankingu (19).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!