imp3.pl

Roksana Węgiel - Żyj

Czas trwania: 3:10
Data dodania:2018-08-16 16:02:39

Roksana Węgiel - Żyj Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory piosenka cieszy się z 6 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Nutkę Roksana Węgiel - Żyj możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Roksana Węgiel - Żyj mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-08-16 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 3337 wyświetleń. W czasie 2015 dni od dodania, utwór został pobrany już 314 razy. 6 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Kawałek o nazwie Roksana Węgiel - Żyj dostał się już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 3337 Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 6 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Roksana Węgiel na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (314 razy), ilością wyświetleń (3337 razy) i miejscem w rankingu (27).

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Żyj kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 27 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Żyj. Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-11-06 11:45.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!