imp3.pl

Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci)

Czas trwania: 4:03
Data dodania:2018-08-15 16:00:40

Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci) Pobierz Mp3 lub Video

Hit Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 4 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Hit o tytule Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci) trafił już do serca niejednej osoby. 2796 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Taco Hemingway może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (525 razy), ilość wyświetleń (2796 razy) i miejsce w rankingu (39).

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Fiji (prod. Borucci)kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci) pojawia się w tej chwili na pozycji 39 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2023-12-02 21:03 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Taco Hemingway - Fiji (prod. Borucci) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-08-15 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2796. Dodatkowo na przestrzeni 2139 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 525 razy. 4 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!