imp3.pl

GAULLIN - MOONLIGHT

Czas trwania: 2:54
Data dodania:2018-10-26 11:21:06

GAULLIN - MOONLIGHT Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 15 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie GAULLIN ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (398 razy), ilość wyświetleń (7868 razy) oraz miejsce w rankingu (15).

GAULLIN - MOONLIGHT mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-10-26 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 7868. Nutka jest na naszej witrynie już od 2067 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 398 pobrań. 15 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 15 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie MOONLIGHT dostał ocenę na poziomie 7.33 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a GAULLIN - MOONLIGHT pojawia się w tej chwili na pozycji 15 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2024-06-13 23:36 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Numer GAULLIN - MOONLIGHT możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 11 ocen pozytywnych oraz 4 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

GAULLIN - MOONLIGHT od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 7868 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!