imp3.pl

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS)

Czas trwania: 2:54
Data dodania:2019-08-25 04:24:35

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS) Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek o tytule Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS) trafił już do serca niejednej osoby. 917 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w serwisie.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Do tej pory hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS). 2019-10-22 11:00 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Ronnie Ferrari zapewne ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (917 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2019-08-25 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 917 wyświetleń. W czasie 1786 dni od dodania, numer został pobrany już 4 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Hit Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) (WIELKI BASS) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!