imp3.pl

ReTo - „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video

Czas trwania: 3:52
Data dodania:2018-08-18 14:05:24

ReTo - „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek o nazwie ReTo - „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video trafił już do serca niejednej osoby. 3019 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Kawałek ReTo - „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-18 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 3019 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 2136 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 494 razy. 18 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Numer ReTo - „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 14 ocen pozytywnych oraz 4 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 18. Jest to duża liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie ReTo ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (494 razy), ilość wyświetleń (3019 razy) oraz miejsce w rankingu (51).

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 18 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video uzyskał finalnie ocenę na poziomie 7.78. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 51 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez „UA” (prod. SecretRank) Official BOA Video. Plik został ostatnio pobrany 2024-04-15 22:15.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!