imp3.pl

PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video)

Czas trwania: 4:05
Data dodania:2019-09-25 22:09:18

PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. PAWEŁ DOMAGAŁA na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (14 razy), ilość wyświetleń (1079 razy) i miejsce w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym hicie.

PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1079 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2019-09-25 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1079. Utwór jest na naszej stronie już od 1755 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 14 pobrań. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Żmijowisko kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a PAWEŁ DOMAGAŁA - Żmijowisko (Official Video) pojawia się teraz na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2019-11-04 14:55 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!