imp3.pl

Michal Szpak - Don't Poison Your Heart

Czas trwania: 3:01
Data dodania:2017-11-30 22:07:01

Michal Szpak - Don't Poison Your Heart Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Michal Szpak zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (310 razy), ilością wyświetleń (2177 razy) i miejscem w rankingu (43).

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Don't Poison Your Heartkształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 43 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Don't Poison Your Heart. Plik pobrano ostatnio 2019-11-02 17:34.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory kawałek cieszy się z 4 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Nutkę Michal Szpak - Don't Poison Your Heart masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Przebój Michal Szpak - Don't Poison Your Heart mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 2177. W czasie 2193 dni od dodania, przebój został pobrany już 310 razy. 4 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Przebój o nazwie Michal Szpak - Don't Poison Your Heart dostał się już do serca niejednej osoby. 2177 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!