imp3.pl

Mabel - Mad Love

Czas trwania: 2:52
Data dodania:2019-08-23 13:32:26

Mabel - Mad Love Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Mabel - Mad Love masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mabel - Mad Love od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 3811 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Mabel - Mad Love mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2019-08-23 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 3811. Przebój widnieje na naszej witrynie już od 1766 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 217 pobrań. 3 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Mad Love uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Mabel - Mad Love pojawia się obecnie na pozycji 62 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2024-04-18 16:14.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Mabel na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (217 razy), ilość wyświetleń (3811 razy) i miejsce w rankingu (62).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!