imp3.pl

Lady Pank - Sztuka latania

Czas trwania: 5:17
Data dodania:2018-01-09 13:32:24

Lady Pank - Sztuka latania Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek o nazwie Lady Pank - Sztuka latania trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1552 Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Biorąc pod uwagę całokształt – 6 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Lady Pank może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (264 razy), ilością wyświetleń (1552 razy) oraz miejscem w rankingu (64).

Piosenkę Lady Pank - Sztuka latania możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Sztuka lataniakształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Lady Pank - Sztuka latania pojawia się teraz na pozycji 64 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2019-11-05 21:42.

Lady Pank - Sztuka latania mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-01-09 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 1552 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 2153 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 264 pobrań. 6 – tylu użytkowników postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!