imp3.pl

Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit)

Czas trwania: 2:54
Data dodania:2019-01-18 20:20:01

Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit) Pobierz Mp3 lub Video

Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit) mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2019-01-18 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 2036 wyświetleń. W czasie 1779 dni od dodania, numer został pobrany już 328 razy. 4 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Mając na uwadze całokształt – 4 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Keanu Silva na pewno ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (328 razy), ilością wyświetleń (2036 razy) oraz miejscem w rankingu (48).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej stronie King Of My Castle (Don Diablo Edit) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 48 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez King Of My Castle (Don Diablo Edit). 2019-11-03 23:23 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Numer Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory piosenka cieszy się z 4 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Numer może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 2036 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!