imp3.pl

Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video)

Czas trwania: 2:41
Data dodania:2018-12-22 21:09:28

Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 11 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Freed from Desire kształtuje się w tej chwili na poziomie 9.09 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video) zajmuje właśnie 36 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-11-06 18:42.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 11 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Drenchill ft. Indiiana zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (536 razy), ilością wyświetleń (3372 razy) oraz miejscem w rankingu (36).

Przebój o nazwie Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 3372 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-12-22 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 3372. Utwór widnieje na naszej witrynie już od 2032 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 536 pobrań. 11 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 10 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Utwór Drenchill ft. Indiiana - Freed from Desire (Official Video) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!