imp3.pl

Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST]

Czas trwania: 4:30
Data dodania:2018-08-26 16:18:07

Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST] Pobierz Mp3 lub Video

Numer Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST] mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2018-08-26 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 1435 wyświetleń. W czasie 1924 dni od dodania, przebój został pobrany już 232 razy. 1 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Jessica [TEKST]kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST] zajmuje właśnie 68 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2019-10-31 20:22 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Kawałek pod tytułem Borys LBD featuring Bado - Jessica [TEKST] skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1435 Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Borys LBD featuring Bado na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (232 razy), ilość wyświetleń (1435 razy) i miejsce w rankingu (68).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym hicie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!